Volný pád

18. července 2016 v 12:35 | Memory |  Kritika a názory
Prudký déšť za sebou zanechává vůni zvanou v angličtině petrichor.
Co však ve mně zanechal tento fandom?

Rozhodně ne nic tak krásného jako je petrichor. Před chvílí jsem četla článek Jackie. Ne, že by mi otevřela oči, já si ty věci uvědomovala již předtím. Avšak nikdy jsem neměla odvahu těm myšlenkám naslouchat, dokud je Jackie nevyslovila.
Creepypasta fandom je komunita, která ve mně sice zanechá jisté dobré vzpomínky, jako je třeba zůstávání vzhůru dlouho do noci jen, abych si mohla přečíst všechny ty super příběhy. Ale na druhou stranu je to komunita, která mě přivedla do naprostých sraček. Zničila mi skoro rok mého života, odebrala mi možnost dělat, co bych chtěla, protože jinak by mě všichni nazývali "kurvou" a "ultra fangirl." Tato komunita je jed na psychiku, pomalu vás sžírá zevnitř, zatímco navenek vy máte pocit, že vás naplňuje a dělá šťastnými. A poté vám někdo sejme masku a vy vidíte, že ve vás nezbývá skoro nic. Pokusila jsem se do tohoto fandomu vrátit zpět, ale už to není jako předtím. Nedělá mě to šťastnou. Když jsem si od ní dala přestávku, bylo to úplně něco jiného. Cítím se, že teď stojím na vrcholu a nejsem sama. Mám s sebou i člověka, do kterého jsem zamilovaná až po uši a dělám to, co mě doopravdy baví. Společně s ní. Našla jsem své hodnoty, vnímám své chyby a napravuji je.
A to je právě to, co tomuto fandomu chybí. On se neučí z chyb. On napraví ty staré, ale pak udělá zase nové, ty horší. Jak už Jackie zmínila, dochází tu k masové šikaně. A to se mi nelíbí.
Proto pro vás mám důležitou zprávu: odcházím z creepypasty, tentokrát navždy. Už nikdy se nevrátím. Z osobních důvodů, z touhy najít štěstí a vést dobrý život, jdu pryč.
Již jsem se zbavila jedovatých lidí ve svém životě. Jdu na novou školu, kde neznám naprosto nikoho. Můj život začíná znovu, já se měním, mé okolí se mění. Nemyslete si však, že mě ani tento blog už nikdy neuvidíte. Mám totiž v plánu jinou věc. Blog předělám a budu sem přidávat úplně jiné věci. Věci, které mě momentálně naplňují, ten svět, který jsem ve spolupráci s přítelkyní vytvořila. Budou zde stále příběhy, informace o postavách, z tohoto blogu vytvořím domov pro svou mysl. S Memory se neloučete, i ta tu bude mít své místo.
Budete si však muset počkat. Můj pokoj je momentálně nedostupný (rekonstrukce), takže nemám po ruce paint tool sai a nemohu vytvářet design. Chvíli to tu tedy zůstane mrtvé a stále temné. Nezoufejte.
Já se vrátím, jako nový člověk, nová osobnost, znovuzrozená a plná energie, která mě kdysi opustila.
Zatím tedy....
Sbohem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 23. listopadu 2016 v 21:40 | Reagovat

Škoda. Upřímně, vypadá to, že na tomhle blogu nebude nic ještě hodně dlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama